Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2018 05:43

 

 

10 вересня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови районної ради Георгія Єрка, керівника апарату РДА Леоніда Болясова, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та накреслено плани на поточний.

 

 

Звертаючись до присутніх, керівники району подякували всім, хто брав участь, надавав допомогу, був дотичним до підготовки організації та відзначення 95-ї річниці Бородянського району в рамках другого районного етнофестивалю «Дерево роду». Крім цього, т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко зробив ряд технічних зауважень щодо безпосереднього проведення свята, які потрібно врахувати в подальшій роботі працівникам палацу культури.

На нараді обговорено ситуацію з пожежами, продовження осіннього призову та набору на контрактну службу до лав ЗСУ, ситуацію в аграрному секторі економіки та в галузі охорони здоров’я.

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів, що протягом тижня в районі скоєно ряд майнових злочинів, значна частина яких здійснена в будинках дачних масивів, окремо зупинився на роз’яснювальній роботі щодо зловживання алкогольними напоями як аспекту, що негативно впливає на поведінку та вчинки громадян. Начальник Бородянського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук повідомив щодо карантину з АЧС, який введено в Тетіїві, та підкреслив, що спільно з поліцією буде проведено відповідну упереджувальну роботу.

У виступі на нараді начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар акцентувала увагу на існуючих вакансіях поварів у навчальних закладах району та піддала критиці сільські та селищні ради, які у більшості дотепер не ведуть реєстри обліку дітей. Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська поінформувала про перемогу юної співачки Софії Жукової на фестивалі «Шамраївські зорі». Начальник управління соціального захисту населення Олена Боженко порушила питання невчасного надання довідок для оформлення субсидій житлово-комунальними господарствами району.

На засіданні також виступив начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула, який надав роз’яснення щодо відключення енергопостачання в с. Микуличі та зазначив, що напередодні зимового періоду сільським та селищним радам потрібно активізувати розчистку аварійних дерев поблизу трас. У своєму виступі селищний голова Бородянки Олександр Сахарук зупинився на питаннях продовження ремонтних робіт у житлових будинках №№ 324 та 336 вул. Центральної, заміни електромережі будинків №№ 7 та 9 вул. Паркової, прокладення водогону по вул. Семашка, підготовки до опалювального сезону об’єктів соціальної сфери.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld