Семінар-навчання з керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2018 05:56

 

 

5 вересня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов  провів семінар з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Участь у навчанні взяли керівники структурних підрозділів апарату Бородянської РДА.

 

 

Під час виступу керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов звернув увагу на актуальність і важливість зазначеного питання та наголосив, що метою семінару є роз’яснення основних вимог антикорупційного законодавства, створення дієвих механізмів запобігання та протидії корупції, як умови формування соціально орієнтованої правової держави.  

Головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи РДА Ірина Боярська озвучила ряд ключових аспектів законодавства щодо запобігання корупції та надала присутнім методичні рекомендації з питань запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, в яких запропоновано базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання конфлікту інтересів та дотримання встановлених заборон і обмежень.

            За результатами засідання керівником апарату адміністрації Леонідом Болясовим надано  ряд доручень, зокрема, направити самостійним підрозділам райдержадміністрації для використання в подальшій роботі інформаційний довідник вищевказаних методичних рекомендацій, затверджених Національним агентством з питань запобігання корупції.


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld