Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.08.2018 07:58

 

 

6 серпня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єркакерівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

В рамках апаратної наради обговорено надзвичайну та криміногенну ситуацію в районі, підготовку до нового навчального року в освітніх навчальних закладах, хід підписання декларацій із сімейними лікарями, будівництво ЦНАПу у Бородянці, проведення навчальних зборів з частинами Корпусу Резерву та інше.

Начальник управління соціального захисту населення Олена Боженко доповіла про роботу управління та вкотре наголосила на необхідності, за рекомендаціями Мінсоцполітики, України створення у Пісківській ОТГ окремого підрозділу, який би опікувався призначенням субсидій та інших видів допомог.

Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська розповіла про підготовку до ряду заходів в районі, а саме : Дня прапора, Дня Незалежності України, 95-ї річниці заснування Бородянського району та районного фестивалю «Дерево роду».

У своєму виступі селищний голова Бородянки Олександр Сахарук поінформував присутніх про роботу, яка ведеться щодо створення Бородянської ОТГ, зокрема, презентував членам апаратної наради розпорядження голови Київської облдержадміністрації «Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання  територіальних громад».

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано ряд доручень, зокрема, провести 9 серпня засідання оргкомітету з підготовки до Дня Незалежності України.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld