Робоча нарада з питань підготовки матеріалів про досягнення сіл та селищ до 95-ї річниці заснування Бородянського району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.07.2018 11:34

 

31 липня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан  провів робочу нараду з питань підготовки матеріалів про досягнення громад сіл та селищ за попередні 5 років із нагоди відзначення 95-ї річниці заснування Бородянського району. 

 

Участь у засіданні взяли керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська, начальник управління персоналом та організаційного забезпечення РДА Оксана Павленко, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Самсонова,  начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Тамара Фурт, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан,  головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський.

Учасниками наради попередньо узгоджено ряд організаційних моментів, визначено відповідальних та обговорено терміни і формат надання  аналітичної інформації по кожній галузі та населеному пункту.

За результатами наради прийнято ряд рішень та т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан надав відповідні доручення.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld