Виїзна робоча зустріч з питання активізації роботи щодо впровадження медичної реформи

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.08.2018 05:34

 

 

1 серпня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан провів виїзну робочу зустріч із головним лікарем КЗ БРР «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Миколою Бовсуновським та головним лікарем КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігорем Чебишевим з питання активізації роботи щодо впровадження медичної реформи та укладання договорів з Національною службою здоров’я України.

 

 

У супроводі  головного лікаря «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Миколи Бовсуновського та  в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксани Балан, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан зустрівся із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами зазначеного Центру. Відвідавши кожного на робочому місці, очільник району оглянув належне технічне забезпечення для підписання декларацій із жителями району, поцікавився практичними проблемними питаннями, що виникають у провадженні зазначеної реформи, вислухав думку та  пропозиції лікарів щодо необхідних дій для активізації роботи з підписання декларацій.

Під час зустрічі Віктор Барчан  неодноразово наголошував на важливості налагодження комунікації з кожним пацієнтом та необхідності створення всіх необхідних умов для доступу та комфортності громадянам для підписання вищевказаних договорів з лікарями. Також з головними лікарями галузі охорони здоров’я району обговорено мотивацію лікарів та всі інші переваги нової моделі фінансування закладів первинної медичної допомоги.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld