Засідання позачергової сесії Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.07.2018 07:28


6 липня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко узяв участь в роботі позачергової сесії Бородянської районної ради сьомого скликання під головуванням голови БРР Георгія Єрка. На порядку денному засідання розглянуто наступні питання:

1. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради  «Про внесення змін до рішення 24 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від  22.12.2017  №287-24-VIІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2018 рік».

 

 2. Про розгляд проекту рішення «Про внесення   змін до  структури та чисельності Комунального закладу Бородянської районної ради «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги». 3. Про ситуацію, що склалась в окремих громадах району у зв’язку з децентралізацією. На початку сесії головою районної ради Георгієм Єрком внесено пропозицію додати до порядку денного четвертим питанням «Різне». Участь у засіданні сесії прийняли директор департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації, депутат РР Наталія Остапченко, депутати обласної ради Галина Єрко, Сергій Кармазін та Сергій Федорченко, голови сільських та селищних рад і голова Пісківської селищної ОТГ Анатолій Рудніченко, керівники районних служб та установ, представники громади району, представники громади м. Буча, знімальна група телеканалу «Інтер».

З першого питання з доповіддю виступила т.в.о. начальник управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Олена Дерун, яка поінформувала щодо коштів, які передаються органами місцевого самоврядування на ремонтні та інші роботи. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський повідомив про ряд змін у структурі закладу в зв’язку з тим, що Пісківська ОТГ відтепер формує власний ЦПМСД після отримання відповідної ліцензії. Рішення зі зазначених питань були одноголосно підтримані депутатами.

Тривалим на сесії стало обговорення питання децентралізації, оскільки в декількох населених пунктах району має місце намагання вплинути на процес добровільного об’єднання в ОТГ певних осіб з числа керівництва сусідніх населених пунктів. Так, у виступах заступника голови районної ради Олексія Черкашина, депутатів районної ради Михайла Музиченка, Дмитра Кошки, Любові Свінтуховської, Людмили Близнюкової, сільського голови Здвижівки Анатолія Черненка, селищного голови Немішаєвого Сергія Замідри та сільського голови Микуличів Петра Перевозника наріжною була думка, що ця важлива державна реформа має відповідати нормам чинного законодавства, громади мають право на самостійне вирішення свого майбутнього шляху розвитку та змін. Між тим має місце нав’язування та тиск, пряме втручання в діяльність органів місцевого самоврядування, яке призводить до дестабілізації суспільної ситуації. За результатами обговорення депутатами прийнято рішення звернутись до Генеральної прокуратури України, СБУ, Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка щодо надання правової оцінки ситуації, що склалась, зокрема, щодо приєднання сіл Бородянського району до м. Бучі; звернутись до керівництва області з листом щодо проведення референдуму з питання децентралізації.

В «Різному» на засіданні обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району, таких як звернення сільського голови Пилиповичів Олени Короткої по екологічній ситуації на її підвідомчій території, тощо.

  

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld