Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.06.2018 06:23

 

 

25 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

Під час засідання керівництвом району заслухано інформацію щодо протипожежних заходів, криміногенної ситуації, продовження роботи щодо контрактної служби в ЗСУ, тощо.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський доповів щодо укладення декларацій із сімейними лікарями та значного навантаження на бригади невідкладної допомоги у вихідні дні. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар поінформувала, що випускники району цими днями отримають атестати та 7 золотих і 2 срібних медалі.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко зупинилась на проблематиці матеріально-технічного забезпечення структурного підрозділу та неналежному реагуванню на запити КП КОР «Бородянкатепловодопостачання», що призводить до затримок у призначенні субсидій громадянам.

У своєму виступі начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула надав роз’яснення щодо відключення енергопостачання в Пісківській ОТГ у зв’язку з пошкодженням кабелю.

На завершення наради начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська запросила всіх на урочистий захід до Дня Конституції України, який відбудеться 27 червня о 10.00 на площі імені Тараса Шевченка в Бородянці.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld