Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.06.2018 06:05

 

 

4 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

Під час засідання виступив начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган, доповівши про стан із пожежами в районі. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар доповіла про стан проходження ДПА та ЗНО в навчальних закладах.

Окремо на нараді обговорено питання медичної реформи, зокрема, стосовно підписання декларацій із сімейними лікарями. Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко закликав керівників первинної ланки медицини посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо цього.  Ним також висловлено подяку відділу культури, національностей та релігій РДА і селищному голові Бородянки Олександру Сахаруку за гарну організацію свята до Міжнародного дня захисту дітей.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld