Т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко зустрівся з представниками громади смт Клавдієво-Тарасове

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.06.2018 06:03

 

 

4 червня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Барчаном зустрілися з представниками громади селища Клавдієво-Тарасове, які вийшли на акцію протесту на трасу «Київ-Ковель», висловлюючи таким чином своє незадоволення якістю надання послуг із водопостачання Комунальним підприємством Київської обласної ради «Бородянкатепловодопостачання». До керівників району приєднались в.о. директора КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолій Різник, селищний голова Клавдієва-Тарасового Михайло Скиба, депутат КОР Сергій Федорченко, начальник Бородянського відділення Ірпінського ВП ГУ Нацполіції України в Київській області Олександр Омельяненко, місцеві депутати, представники ЗМІ.

 

 

Після тривалих перемовин із протестувальниками, які мали чисельні запитання та претензії до керівництва водопостачального підприємства та селищної ради, акція протесту на трасі була згорнута і перенесена до Клавдієво-Тарасівської селищної ради.

В подальшому представники громади обговорили головні чинники, що мають сприяти покращенню надання послуг, зокрема, ремонт та вчасне обслуговування мережі, постійний контроль несанкціонованих підключень, тощо. На завершення обговорення прийнято рішення: належним чином ретельно вивчити питання існування несанкціонованих підключень поза лічильниками, які суттєво знижують тиск води та її рівень, для чого організувати відповідні робочі групи, до складу яких включити депутатів, громадських активістів, працівників КП КОР «Бородянкатепловодопостачання», поліції, місцевої влади; розглянути на сесії селищної ради питання фінансування двох нових свердловин, завдяки яким буде вирішено проблему з дефіцитом води влітку.

Цього ж дня селищний голова Клавдієва-Тарасового Михайло Скиба виступив на черговій сесії Бородянської районної ради в «Різному» з доповіддю щодо ситуації, що склалась на його підвідомчій території з водопостачанням. Депутатами районної ради прийнято рішення про висловлення недовіри нинішньому керівникові КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолію Різнику та про звернення до Київської обласної ради щодо передачі майна зазначеного підприємства у власність територіальних громад сіл та селищ Бородянського району

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld