Робоча нарада щодо відзначення 100-річчя державної служби України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.06.2018 06:43

 

 

31 травня керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів робочу нараду щодо організації та проведення відзначення в районі 100-річчя запровадження державної служби. Участь в нараді взяли керівники відділів апарату, керівники відокремлених структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районних служб та установ.

 

 

В ході наради обговорено розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від  25.05.2018 № 326 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у Київській області 100-річчя запровадження державної служби» та відповідне розпорядження голови РДА.

Керівник апарату РДА Леонід Болясов у виступі на нараді зазначив, що сумлінна і багатовекторна робота державного службовця потребує щоденного самовдосконалення, високого рівня професіоналізму та компетентності, що базуються на засадах демократизму, гуманізму, персональної відповідальності. Ним також запропоновано провести урочисте зібрання, на якому відзначити кращих державних службовців Бородянського району.

За результатами наради надано відповідні доручення. 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld