Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2018 05:21

 

 

29 травня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

У рамках засідання обговорено протипожежну та криміногенну ситуацію в районі, проблематику агропромислового комплексу, стан роботи щодо перерахунків громадянам субсидій.

Керівники первинної та вторинної ланки медичної галузі відзвітували на нараді по підсумках тижня, що минув. Зокрема, головний лікар ЦПМСД Микола Бовсуновський доповів щодо укладання декларацій із сімейними лікарями.

Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко висловив подяку за активну участь і належний рівень організації і проведення  об’єктових навчань з цивільного захисту населення головному лікарю Центральної районної лікарні Ігорю Чебишеву. Також він подякував начальнику відділу освіти райдержадміністрації Валентині Кухар за високий рівень урочистостей із нагоди завершення навчальних занять у школах.

Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська повідомила на нараді, що 1 червня в Бородянці відбудеться Свято до Міжнародного дня захисту дітей, яке розпочнеться о 10.00 на площі імені Тараса Шевченка.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком прийнято рішення та надано доручення. 


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld