У Бородянці відзначили 100-річчя створення Товариства Червоного Хреста України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.05.2018 06:31

 

 

4 травня керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко,  голова районної організації Товариства Червоного Хреста Надія Яценко та інші почесні гості відвідали Бородянський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням, де відбулись урочистості з нагоди 100-річчя створення Товариства Червоного Хреста України.  

 

 

Під час свого виступу керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов підкреслив непересічну роль зазначеної громадської організації, яка проявила себе під час Першої та Другої світової війни та у різні складні часи мирного життя нашої держави.

В рамках зустрічі почесними грамотами від Бородянської райдержадміністрації та Бородянської райради відзначено ряд соціально активних представників громади Бородянщини за постійну участь в організації соціально-побутової допомоги малозахищеним верствам населення, утвердження принципів гуманізму, милосердя, сприяння розвитку благодійності і співпраці. Від Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за особистий вагомий внесок у здійснення високої гуманітарної  місії  Товариства нагороджено директора Бородянського будинку-інтернату Наталію Коротенко. А підопічні інтернату отримали від районної організації Червоного Хреста України приємні подарунки.

 Також цього дня від Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення подяку за сприяння соціальній підтримці учасників АТО та їх сімей, жителів Бородянщини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і родин, що опинилися у тяжких життєвих обставинах, вручено голові Бородянського районної організації Товариства Червоного Хреста України Надії Яценко.

На завершення урочистостей гостей порадував своїм концертним виступом ансамбль будинку-інтернату «Струни серця».

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld