Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.04.2018 06:24

 

 

2 квітня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єркакерівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

Під час засідання обговорено ситуацію з пожежами в районі, криміногенну та епідемічну ситуації, надання соціальних послуг населенню. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар  поінформувала про опалення ДНЗ та ЗНЗ району. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський зупинився на впровадженні медичної реформи, зокрема, матеріально-технічного забезпечення амбулаторій та підведення мережі інтернету. Керівник Бородянського РП «Київобленерго» Юрій Вакула розповів про аварійно-відновлювальні роботи, які проводяться для поновлення електропостачання на території району після складних погодних умов минулої доби. Директор Бородянського районного центру зайнятості Сергій Колосовський анонсував проведення акції «Живи і працюй в Україні», а також запросив бажаючих долучитися до роботи  в рамках початку двомісячника благоустрою.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко наголосив, що відповідне розпорядження «Про проведення в Бородянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» підписано та надіслано всім сільським і селищним радам району.

Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук повідомив про заходи, які пройдуть в рамках благоустрою селища та окреслив місця встановлення спортивних майданчиків. Зокрема, він наголосив, що за підтримки держави Федеративна Республіка Німеччина відбудуться пере захоронення останків воїнів загиблих в роки 2 Світової війни.

Головний спеціаліст з питань молоді і спорту відділу культури, національностей та релігій РДА Максим Горай поінформував присутніх про спортивні досягнення. Так, 31 березня в селищі Володарка   відбулись фінальні змагання  Спартакіади Київської області 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з баскетболу серед чоловіків. Чоловіча збірна команда Бородянського  району з баскетболу посіла 3 місце, була нагороджена кубком, медалями та грамотами Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».  1 квітня  в місті Києві відбулися фінальні змагання всеукраїнського шахового турніру «Київська весна», в якому взяли участь 108 спортсменів, Бородянський район представляв кандидат в майстри спорту з шахів Євген Гуменюк, з дев’яти можливих очок набрав сім очок та  виборов третє місце.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації  надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld