Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.03.2018 12:17

 

 

5 березня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

Відкриваючи нараду, т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації  Валентин  Корнієнко спільно з головою ради Георгієм Єрком вручив відзнаку Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції" волонтеру АТО, голові ГО «Волонтери Київщини» Маргариті Анатоліївні Павроз, подякувавши їй від імені громади за багаторічний особистий вклад у допомогу українському війську.

Під час подальшого засідання обговорено питання пожежної та публічної безпеки в селах та селищах, розчистки доріг, початок проведення весняного призову до лав ЗСУ та інші нагальні питання. 

Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар відзвітувала на нараді, що ЗНЗ та ДНЗ району працюють у штатному режимі.

Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська  запросила присутніх на урочистий захід із нагоди річниці зі дня народження Великого Коюзаря та районний святковий концерт до Міжнародного жіночого дня, який відбудеться 7 березня о 14 годині в палаці культури імені Тараса Шевченка. Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук запросив усіх долучитися до громадських слухань з питання створення Бородянської ОТГ, які відбудуться о 12 годині 10 березня в малому залі палацу культури.

У виступі на нараді голова районної ради Георгій Єрко закликав усі служби підготуватися до змін у погодних умовах, які можуть призвести до підйому рівня ґрунтових вод.

За результатами наради т.в.о. голови райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld