Завершилось звітування сільських та селищних голів

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.02.2018 07:59

 

 

21 лютого т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Валентин Корнієнко спільно з першим заступником голови Бородянської райдержадміністрації Віктором Барчаном провів завершальне звітування сільських та селищних голів району. Цього дня обговорювались перспективні плани розвитку громади на 2018 рік та результати роботи на підвідомчій території за 2017 рік у Лубянській  сільській раді.

 

Участь в обговоренні взяли, зокрема, в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Самсонова, головний спеціаліст сектором містобудування та архітектури РДА В’ячеслав Ращук, начальник відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян РДА Оксана Павленко, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту,  надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Катерина Струкачьова, представники ЗМІ.

 

 

Основними питаннями обговорення на засіданні було будівництво доріг, затвердження генерального плану, наявність плану благоустрою,  кількість зареєстрованих підприємств на підвідомчій території та кількість фактично діючих, інвестиційні проекти, забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, належний рівень доступу громадян з обмеженими можливостями до інфраструктури, військово-мобілізаційна роботи, тощо.

За результатами звітування всіх сільських та селищних голів району керівництвом райдержадміністрації були підведені підсумки та надано ряд відповідних доручень. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld