Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.01.2018 06:52

 

9 січня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Під час свого виступу т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко з найкращими побажаннями привітав усіх із різдвяними святами та наголосив на необхідності налагодження співпраці та взаємодії установ і організацій району для вирішення нагальних питань життєдіяльності Бородянщини у поточному році, насамперед особливо в зимовий період.

 

 

В ході наради керівники районних служб, установ та підрозділів РДА доповіли про ситуацію в районі, а саме в громадській безпеці, протипожежному стані, роботі закладів культури та закладів освіти, тощо. Зокрема, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська анонсувала  присутнім проведення 13 січня в районному палаці культури ім. Т.Г Шевченка дитячої вистави «Вінні Пух», суперкомедії театру В.Горянського «Мужики не танцюють стриптиз» та концерту «Різдвяні зустрічі».

За результатами наради т.в.о. голови райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано ряд дорученнь.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld