Робочий візит на Бородянщину першого заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Анісімова та заступника голови КОДА Юрія Денисенка

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.01.2018 15:55

 

5 січня перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов спільно зі заступником голови облдержадміністрації Юрієм Денисенком здійснив робочий візит до Бородянського району.

В рамках поїздки керівниками області оглянуто об’єкти незавершеного будівництва, що фінансуються за кошти обласного бюджету та на умовах співфінансування. 

Зокрема, навчальний заклад у Микуличах та дитячий садок у Дружні. Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов та заступник голови облдержадміністрації Юрій Денисенко спільно з т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентином Корнієнком та головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком відвідали зазначені будівництва, обговорили подальші перспективи та їхній вплив на розвиток регіону в світлі децентралізації.

 

 

 

 

 

 Під час візиту також відбулось обговорення ряду важливих проектів, які мають соціальну вагомість. Мова йшла про будівництво в Бородянці Центру надання адміністративних послуг, який надаватиме широкий спектр послуг для бородянців, розробку проекту  Будинку героїв в с. Дружня, який урізноманітнить дозвілля учасників АТО та всієї громади  району, тощо.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld