Сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.12.2017 10:45

 

22 грудня відбулось чергове засідання 24 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання під головуванням голови Бородянської РР Георгія Єрка. Участь в роботі сесії також узяли селищні та сільські голови, керівники районних служб та установ, представники ЗМІ.

Відкриваючи сесію, Георгій Єрко поінформував присутніх про звільнення голови Бородянської районної державної адміністрації Андрія Анісімова, який відтепер виконує обов’язки першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Наразі тимчасово виконуючим обов’язки голови адміністрації району є Валентин Корнієнко.

 

В рамках сесії нагороджено грамотами кращих представників депутатського корпусу, які гідно представляли Бородянщину в обласних змаганнях. Також головою БРР Георгієм Єрко передано  військовому комісару Сергію Бугаєнку грамоти Київської обласної ради  для вручення бійцям АТО.

 

 

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від 23.12.2016 №164-14-VІІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2017 рік».       

2. Про районний бюджет Бородянського району на 2018 рік.

3. Про затвердження структури виконавчого апарату Бородянської районної ради на 2018 рік.

4. Про   виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку Бородянського району   за  9 місяців 2017 року.

5. Про затвердження Програми  соціально-економічного та культурного розвитку   Бородянського району на 2018 рік.

6Про затвердження районної цільової Програми протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Бородянському районі на 2018 – 2020 роки. 

 7. Про затвердження Програми підтримки та розвитку туризму в Бородянському районі на 2018-2021 роки.

8. Про затвердження районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2020 роки.

9. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій громадян (інвалідів по зору І групи) в Бородянському районі на 2018 рік.

10. Про затвердження Програми зайнятості населення  Бородянського району на 2018  - 2020 роки.

11. Про  організацію харчування вихованців у закладах  дошкільної освіти та учнів у закладах загальної  середньої освіти Бородянського району у 2018 році.

12. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацію населених пунктів Бородянського району Київської області на 2018-2020 роки.

13.  Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів відділу культури, національностей та релігії  Бородянської райдержадміністрації на 2018 рік.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,4940 га, що передається в оренду ТОВ «Дорбуд» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств в межах Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області.

15.  Про внесення змін до рішення 19 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від 19.12.2017 року № 218-19-VII «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Озера Бородянського району Київської області».

16.  Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

17. Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

18. Про розірвання  за погодженням Сторін договору оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району №112 від 04.11.2013 року, укладеного Бородянською районною радою з ТОВ  «УКРЕКОЗЕМ».

19. Про припинення  договору  оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району №113 від 01.01.2014 року, укладеного Бородянською районною радою з відділом культури, національностей та релігій Бородянської РДА в зв’язку з закінченням терміну його дії.

20. Різне.

Більшість рішень з питань порядку денного прийнято депутатами без обговорення, оскільки попередньо заслуховувались на відповідних комісіях і президії районної ради.

Доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Остапченко акцентувала увагу присутніх на нагальній необхідності збільшення надходжень до бюджету за рахунок всіх можливих шляхів, зокрема, таких як відкриття нових підприємств із реєстрацією в районі, оскільки бюджет на 2018 рік містить значний дефіцит.

Не менш емоційним стало обговорення Програми  соціально-економічного та культурного розвитку   Бородянського району на 2018 рік. Полеміка районного депутата, директора ПСП «Колос» Бата Батова і начальника відділу економічного розвитку, торгівлі і промисловості РДА Юлії Самсонової  щодо розділу програми, який стосується агропромислового розвитку, мала логічне завершення – голова ради Георгій Єрко запропонував прийняти проект програми за основу і продовжити його обговорення та доопрацювання.

 

На завершення сесії обговорено ряд питань у «Різному». Так, депутат районної ради Дмитро Кошка звернувся зі пропозицією розробити програму фінансування надання депутатами допомоги на округах у вирішенні тих чи інших проблем громад., наголосивши, що не у всіх депутатів є особиста можливість виступати меценатами. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld