Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.12.2017 22:44

 

18 грудня голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На порядку денному наради обговорено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи нараду, голова адміністрації Андрій Анісімов зазначив, що під час новорічних та різдвяних свят потрібно зосередити увагу на громадському порядку та безпеці в районі, а також тримати на контролі пожежну ситуацію.

 

 

У своєму виступі начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Світлана Ткачук поінформувала про вибори старости села Мигалки, зокрема, наголосивши на занизькому відсотку явки виборців – менше 50 %. Головний інспектор Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області  Іван Мариць доповів щодо НС в районі за тиждень. Т.в.о. начальника Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив про криміногенну ситуацію та проведення в районі ряду операцій щодо незаконної вирубки ялинок, незаконного продажу піротехнічних засобів, тощо.  Головний лікар КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев підкреслив у своєму виступі, що під час візиту до району директора департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Алли Арешкович чільним було обговорення розвитку Бородянського госпітального округу зі врахуванням унікальних складових структури лікарні в Бородянці, таких як стовідсоткове забезпечення хірургами, анестезіологами  та інш. фахівцями, наявність єдиної в окрузі служби крові, тощо.

За результатами наради головою адміністрації Андрієм Анісімовим надано ряд доручень.  

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld