Підписання трьохстороннього Меморандуму щодо будівництва в Бородянці ЦНАПу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.11.2017 09:11

 

28 листопада на початку 23 сесії сьомого скликання Бородянської районної ради голова Бородянської районної адміністрації Андрій Анісімов, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко та селищний голова Бородянки Олександр Сахарук підписали трьохсторонній Меморандум щодо будівництва у Бородянці нового ЦНАПу.

 

Як підкреслив очільник району Андрій Анісімов, втілення в життя зазначеного проекту слугуватиме насамперед покращенню рівня надання послуг громадянам, оскільки Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна» і кожен зможе отримати будь-які потрібні документи швидко і в комфортних умовах.

 

 

На порядку денному сесії розглянуто наступні запитання:

1. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету Бородянського району за 9 місяців 2017 року».                                           

2. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від 23.12.2016 №164-14-VІІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2017 рік».

3. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про затвердження районної Програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань населення Бородянського району на 2018 – 2020 роки».

4.   Про затвердження районної цільової Програми «Організація донорства крові та її компонентів у Бородянському районі  на 2018-2020 роки».

5. Про розгляд  проекту рішення Бородянської районної ради «Про затвердження районної цільової Програми «Санація  ротової   порожнини декретованих груп населення ортопедичним методом»  на 2018-2020 роки».

6. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про затвердження районної Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 – 2019 роки».

7. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про затвердження Програми харчування учнів закладів загальної середньої  освіти Бородянського району у 2018 році».

8. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бородянської районної ради».

9. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради  «Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат  перевезення автомобільним транспортом окремих категорій  громадян у Бородянському районі на 2018 рік».

10.  Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради  «Про внесення змін до рішення 33 сесії Бородянської районної ради шостого скликання від 19.03.2015 №493-33-VІ  «Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району».

11.  «Про внесення змін в додаток до рішення 6 сесії Бородянської районної ради сьомого  скликання від 23.02.2016  №  70 -06-VІІ  «Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району (ТОВ «Біо-сфера»)».

12. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про внесення змін  в Додаток до рішення 19 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання «Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району»  № 212-19-VІІ  від 16.06.2017 р. (Держгеокадастр)».

13.  Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району» (ФОП Джус І.П. ПрАТ «Київстар»).

14.   Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради  «Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності  територіальних громад сіл селищ району».

15.  Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про надання дозволу  відділу освіти  Бородянської РДА  на  списання приміщення овочесховища Немішаївської ЗОШ І - ІІІ ст. №1».

16.  Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про надання дозволу  КЗ БРР «Бородянський ЦПМСД»  на  списання  вимощення (замощення)  за адресою смт Бородянка вул.Центральна, 294.

17.  Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Бородянського району нежитлового адміністративного приміщення з допоміжними будівлями по вул. Ковельська (колишня Свердлова) буд. 5 в смт Бородянка Київської області».

18.  Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про внесення змін до рішення 20 сесії Бородянської районної ради сьомого  скликання  від 10 серпня 2017 року №  233 -20-VІІ   «Про погодження проекту встановлення  (зміни) меж села Мигалки   Бородянського району Київської області».          

19. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради  « Про внесення змін до рішення 20 сесії Бородянської районної ради сьомого  скликання  від 10 серпня 2017 року №  233 -20-VІІ   «Про погодження проекту встановлення  (зміни) меж села Луб’янка    Бородянського району Київської області».

20. Про розгляд проекту рішення Бородянської районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,3000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Козинцівської сільської ради Бородянського району Київської області, що надається в аренду ТОВ «Агрокон - Інвест».

 21. Різне.

Участь у роботі сесії також узяв депутат Київської облради Сергій Федорченко, селищні та сільські голови, керівники районних організацій, служб та установ, представники громади Козинець, Діброви та Дружні, представники ЗМІ.

З більшості питань порядку денного рішення прийнято одноголосно, оскільки зазначенні питання розглядались на комісіях і президії БРР і на думку депутатів не потребували додаткового обговорення.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Остапченко доповіла присутнім про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від 23.12.2016 №164-14-VІІ «Про районний бюджет Бородянського району на 2017 рік», поінформувавши щодо переданих органами місцевого самоврядування коштів та розподіл коштів за рахунок перевиконання надходжень.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар, надаючи роз’яснення депутатам щодо створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бородянської районної ради, зазначила, що наразі в районі 428 дітей, які мають особливі освітні потреби, тож створення Центру є нагальним і соціально значущим питанням.

Тривалим на засіданні стало обговорення Програми здійснення компенсаційних виплат  перевезення автомобільним транспортом окремих категорій  громадян у Бородянському районі на 2018 рік. Так, депутат районної ради Володимир Воробйов звернувся з проханням запровадити в селах та селищах досвід Немішаївської селищної ради з персонального обліку пасажирів. Депутат Дмитро Кошка порушив питання обліку обсягу перевезень та доїзду школярів.  Сільський голова Козинець Володимир Вигінний запропонував не підтримувати зазначену програму, оскільки на його підвідомчій території вона не працює.

Підсумовуючи дискусію з цього питання, голова адміністрації Андрій Анісімов, зокрема, запросив представників громади Козинець взяти участь у громадських слуханнях, які відбудуться 30 листопада о 14.30, у рамках яких також буде обговорено проблематику автосполучення.

В «різному» депутати розглянули звернення Клавдіївського і Тетерівського лісгоспів, у якому висловлено непогодження працівників із реформою КМУ в лісовому господарстві, оскільки  вона призведе до суттєвих втрат у господарствах України. Депутатами підтримано їхнє подання щодо листа до КМУ та народних депутатів Верховної Ради України з проханням відповідного реагування.

На сесії також виступив сільський голова Дружні Анатолій Федоренко з питання незаконної вирубки дерев на території сільради та завершення ремонтних робіт у дитсадку «Струмочок». Ув обговоренні депутат Київської облради Сергій Федорченко запропонував створити окрему групу по об’єктах, які фінансуються за рахунок обласного бюджету.

Після тривалої дискусії голова Бородянської райради Георгій Єрко повідомив, що буде розроблено відповідну програму щодо санітарної вирубки та кронування насаджень у населених пунктах, до складу комісії увійдуть екологи, керівники органів місцевого самоврядування та місцеві депутати, представники лісгоспів, які й триматимуть це питання на постійному контролі.

 

Щодо об’єктів, які будуються за рахунок обласного бюджету, то голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов підкреслив, що відповідна комісія створена при Київській облдержадміністрації, до того ж головою КОДА Олександром Горганом  нещодавно ініційовано передачу коштів обласного бюджету безпосередньо на місця, що пришвидшить терміни виконання робіт і гарантує контроль за їхньою якістю на місцевому рівні.  

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld