Зустріч із учасниками АТО Бородянського району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.11.2017 10:57

 

3 листопада голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком зустрілись із учасниками АТО району, зокрема, представниками ГО «Спілка учасників АТО Бородянського району», яку очолює Дмитро Савчук. Учасники бойових дій озвучили на зустрічі ряд питань щодо соціального захисту, матеріального забезпечення родин загиблих, медичного обслуговування, допомоги родинам учасників АТО з дітьми та інш. Депутат Верховної Ради України Сергій Мельничук, який був також присутнім, запропонував скасувати Постанову КМУ № 413 для надання землі  учасникам АТО без аукціону та підняв ряд інших питань. Член комітету при КОДА по виданню матеріальної допомоги бійцям АТО і сім’ям загиблих,  член Координаційної ради АТО при КОР Дмитро Паустовський поінформував про наявні обласні програми та звернувся щодо розробки аналогічних програм на місцевому рівні.

 

Головою адміністрації Андрієм Анісімовим під час зустрічі повідомлено про роботу, яка відбувається в районі щодо соціальної допомоги та підтримки учасників АТО та їх сімей. Мова йде про безкоштовне харчування вихованців ДНЗ та учнів шкіл, пільгове перевезення автотранспортом, медичне обслуговування (послуги стоматології) та інші. Також нещодавно відбувся об’їзд родин загиблих керівництвом РДА та районної ради, поїздка голови РДА до воїнів-земляків у зону проведення АТО напередодні Дня захисника України, початок будівельних робіт по облаштуванню Алеї Слави біля військкомату, відкриття якої заплановано до Дня ЗСУ. Крім цього начальник управління фінансів РДА Наталія Остапченко окремо зупинилася на діючих програмах із соціального захисту, які реалізовано в районі.

 

 

 

За підсумками тривалого конструктивного обговорення вирішено розпочати роботу щодо створення при Бородянській районній раді Координаційної ради учасників АТО району, яка спільно зі структурними підрозділами райдержадміністрації напрацьовуватиме як програми соціального направлення, так і національно-патріотичного виховання.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld