Сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.11.2017 09:20

 

31 жовтня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов узяв участь в роботі позачергової сесії Бородянської районної ради сьомого скликання під головуванням голови БРР Георгія Єрка. На порядку денному засідання розглянуто наступні питання: про затвердження районної Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру їх наслідків у Бородянському районі на 2017-2020 роки;  

 

про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 23.12.2016 р. № 164-14- VII «Про районний бюджет Бородянського району на 2017 рік»; про надання в оренду та внесення змін до рішень Бородянської районної ради про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району; про розірвання з ФОП Шпак М.Ю. договору оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району; про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі селища Пісківка об’єднаної територіальної громади Бородянського району Київської області; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7 599 га для іншого сільськогосподарського призначення (для виробних потреб (господарський двір)), яка перебуває в довгостроковій оренді (на 49 років) ТОВ «Профіт Імпорт-Експорт» на території Дружнянської сільської ради Київської області.

 

 

Хвилиною мовчання присутні вшанування пам'ять загиблої напередодні від рук найманих убивць Героя України Аміни Вікторівни Окуєвої.

Всі зазначені питання порядку денного попередньо розглянуто на відповідних комісіях та Президії БРР, тож їхнє обговорення не було тривалим. Депутати та присутні керівники органів місцевого самоврядування  вислухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Остапченко щодо змін до бюджету та мали ряд запитань до голови Пісківської селищної ОТГ Анатолія Рудніченка стосовно проекту землеустрою. З усіх питань практично одноголосно прийнято відповідні рішення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld