Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.10.2017 08:52

30 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді розглянуто роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

 

У виступі на нараді начальник управління фінансів РДА Олена Боженко зупинилась на законодавчому обґрунтуванні введення посади інспектора з праці, зокрема, зазначивши, що це передбачено для місцевих ОТГ та міст обласного значення. Тобто такий фахівець після відповідного навчання з’явиться в Пісківській селищній ОТГ.

 

 

Начальник відділу культури, національностей та релігії РДА Наталія Вишинська поінформувала про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи. Начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив про оперативне розкриття ряду резонансних злочинів із незаконного заволодіння транспортними засобами та інші аспекти криміногенної ситуації в районі. Ним також піднято питання продажу алкогольних напоїв після 22 години в торгівельних закладах та кафе сіл та селищ, що призводить до певних негативних наслідків. Начальник управління фінансів РДА Наталія Остапченко зосередила увагу присутніх на проекті КМУ щодо зміни вартості газу для підприємств - надавачів послуг із теплопостачання для бюджетних організацій та зниженні ціни на тверде паливо.

Підсумовуючи виступи, голова Бородянської адміністрації Андрій Анісімов, зокрема, підкреслив, що наразі в районі вчасно і в повному обсязі надаються послуги з теплопостачання, та виразив упевненість, що ситуація буде стабільною і надалі взимку. Окремо очільник району зупинився на результатах розширеної наради з головами сільських та селищних рад, яка відбулась напередодні, зазначивши, що акумульовані 23 важливих для розвитку району проектів поступово будуть втілюватися в життя за підтримки депутатів усіх рівнів.

На завершення наради присутні мали можливість побачити унікальну «капсулу часу», яку продемонстрував селищний голова Бородянки Олександр Сахарук. Вона містила послання від молоді 1970 року, що 28 жовтня було відкрито громадою селища. Якщо відкинути ідеологічну складову, то цей лист – цікавий історичний документ із розповіддю про розбудову району, ініціативи молоді та особистостей, завдяки чиїй активній громадянській позиції і сумлінній праці і розвивалась Бородянщина. 

За результатами наради головою райдержадміністрації Андрієм Анісімовим надано відповідні доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld