Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.10.2017 06:26

 

9 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Андрій Анісімов подякував усім за належну підготовку та відзначення в районі Дня бійця територіальної оборони, яке відбулось 7 жовтня в ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Очільник району підкреслив, що таку високу планку проведення районних заходів, як етнофестиваль «Дерево роду» та вищезазначений, потрібно тримати і надалі.

 

 

В рамках наради також обговорено початок нового опалювального сезону, тарифи на послуги теплопостачання, результати засідання круглого столу на тему «Сучасні практики розвитку територій. Розробка середньострокової стратегії розвитку Бородянського району на період до 2020 року», відзначення в районі Дня захисника України.

Голова адміністрації Андрій Анісімов у своєму виступі окремо зупинився на масштабних проектах галузі освіти, таких як добудова Микулицької школи та ремонт Немішаївської школи № 1, підкресливши, що керівництво тримає ці питання на особливому контролі.

На нараді виступив селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, поінформувавши про Всеукраїнські змагання з мотокросу, що відбулись цими вихідними на теренах селища і району. Головний лікар КЗ БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський порушив питання забезпечення «невідкладної допомоги» транспортом. Начальник управління ПФУ в м. Ірпені Валентина Заболотна звернула увагу присутніх на реформу в пенсійному законодавстві та надала відповіді на запитання.

 

За результатами наради головою райдержадміністрації Андрієм Анісімовим надано ряд доручень.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld