Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.10.2017 06:17

 

9 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі першого заступника голови РДА Віктора Барчана та керівника апарату РДА Леоніда Болясова.

 

В ході наради очільник району зупинився на організаційних питаннях діяльності районної державної адміністрації, перспективних планах та головних напрямках подальшої роботи. Головою адміністрації винесено на обговорення впровадження в поточну діяльність кожного структурного підрозділу та адміністрації в цілому елементів проектного управління зі врахуванням специфіки державної служби. Андрій Анісімов підкреслив, що таке осучаснення методів роботи надасть потужні зрушення щодо впровадження в життя чисельних існуючих напрацювань в економіці та соціальній сфері. Зокрема, він наголосив на важливості інвентаризації колишніх та впровадженні нових різнорівневих та різновекторних проектів для покращення продуктивності  роботи кожного управління і відділу адміністрації із закріпленням відповідального куратора для  інвестиційної привабливості та соціально - економічного розвитку району в цілому.

 

 

 

По завершенню наради голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов, заслухавши коментарі та думки присутніх, зазначив, що  позитивне налаштування та спільна командна робота матиме позивний результат. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld