Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.10.2017 06:17

 

9 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі першого заступника голови РДА Віктора Барчана та керівника апарату РДА Леоніда Болясова.

 

В ході наради очільник району зупинився на організаційних питаннях діяльності районної державної адміністрації, перспективних планах та головних напрямках подальшої роботи. Головою адміністрації винесено на обговорення впровадження в поточну діяльність кожного структурного підрозділу та адміністрації в цілому елементів проектного управління зі врахуванням специфіки державної служби. Андрій Анісімов підкреслив, що таке осучаснення методів роботи надасть потужні зрушення щодо впровадження в життя чисельних існуючих напрацювань в економіці та соціальній сфері. Зокрема, він наголосив на важливості інвентаризації колишніх та впровадженні нових різнорівневих та різновекторних проектів для покращення продуктивності  роботи кожного управління і відділу адміністрації із закріпленням відповідального куратора для  інвестиційної привабливості та соціально - економічного розвитку району в цілому.

 

 

 

По завершенню наради голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов, заслухавши коментарі та думки присутніх, зазначив, що  позитивне налаштування та спільна командна робота матиме позивний результат. 

Обновлено ( 10.10.2017 06:20 )
 

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld