День бійця територіальної оборони на Бородянщині

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.10.2017 17:28

 

7 жовтня на Бородянщині одночасно з усіма районами Київщини відзначили День бійця територіальної оборони. Громада зустрілась на локації ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Цього дня тут були присутні керівництво району в особі голови Бородянської районної державної адміністрації Андрія Анісімова та голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, військовий комісар Сергій Бугаєнко та представники Бородянського РВК, бійці 366 загону територіальної оборони, селищні та сільські голови, чисельна учнівська та студентська молодь, ЗМІ.

 

Тривалими оплесками присутні зустріли урочисту ходу бійців територіальної оборони району, серед яких є учасники бойових дій, що захищали суверенітет нашої держави на Сході України. Керівники району вручили  в рамках свята всім військовослужбовцям іменні шеврони.

 

 

Хвилиною мовчання громада Бородянщини вшанувала пам'ять загиблих 10 воїнів, які мужньо боронили мирне небо над Вітчизною.

Звертаючись до присутніх, очільник району Андрій Анісімов підкреслив, що в світлі подій попередніх 3 років наші співвітчизники демонструють високий рівень патріотизму:

- Ми повинні показати агресору, що міцні, як ніколи, - наголосив голова адміністрації. – Можна завоювати територію, та не можна завоювати народ!

Програма заходу була насиченою і різноманітною, містила як традиційні привітання та відзначення грамотами і дипломами, зокрема, студентів Немішаївського  коледжу, що гідно представляли район на обласній Відкритій військово-патріотичній грі «Вояцький дух», так і тривале неформальне спілкування дорослих, молоді і дітей в рамках майстер-класів та навчань з військово-медичної підготовки.

Працівники Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області продемонстрували показове гасіння пожежі та надали можливість кожному бажаючому спробувати себе в якості пожежника. Медики району навчали наданню першої  домедичної допомоги, накладанню шини, штучному диханню, тощо. Чисельні шанувальники бойових мистецтв побачили демонстраційні виступи з рукопашного бою, тоді як мрійники стрибнути з парашутом – могли спробувати для початку ознайомитись із ним на землі. Молодь змагалась на швидкість зі складання-розкладання зброї, тоді як керівники старшого покоління  згадували навички військової підготовки студентських років.

Як влучно зазначив директор коледжу Володимир Альохін, відзначення Дня бійця територіальної оборони це одна зі знакових подій і для Бородянщини,  і для коледжу як демонстрація нашої згуртованості, патріотизму, готовності щоденно захищати свій край, свою державу. 

У концертній частині для гостей виступили виконавиці студії «Зорецвіт», знана  майстриня співу Софія Жукова, емоційні та самобутні Олександра Крутоголов і В’ячеслав Біляч із танцювальною композицією, та інш.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld