Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.09.2017 06:19

 

11 вересня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов  провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради О.Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи засідання, очільник району А.Анісімов повідомив про  загибель воїна 72-ої механізованої бригади Ігоря Володимировича Телюка, поховання якого відбулось 10 вересня в селищі Бабинці. Як зазначив у виступі військовий комісар С.Бугаєнко, командування відзначало військовослужбовця як одного з кращих у підрозділі. Присутні вшанували пам'ять бійця хвилиною мовчання.

 

 

Голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов наголосив, що соціальні та інші служби району мають тримати на постійному контролі надання допомоги родинам загиблих. Це стосується також сільських та селищних голів, оскільки рідні військовослужбовців на зустрічах із керівництвом наголошують, що їм не вистачає належної уваги від громади, аби пам'ять загиблих була вшанована, аби розуміли, що ці сучасні мужні герої віддали життя, захистивши всіх нас від агресії ззовні.

Окремо у своєму виступі голова райдержадміністрації повідомив про збір матеріально-технічної допомоги для наших земляків, що наразі воюють в АТО. Наприкінці наступного тижня спільно з військовим комісаром ним особисто вантаж буде доправлено адресно в зону АТО. Збір відбувається у військкоматі, контактна особа – Вікторія Добривечір, тел. 093-506-24-41, 097-642-71-37.

На нараді також обговорено підготовку до опалювального сезону 2017-2018 рр., надання підтримки спортсменам району для участі в змаганнях високого рівня, активізацію виготовлення генеральних планів сіл та селищ, соціальний супровід будинків сімейного типу, тощо.

На завершення апаратної наради голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов анонсував проведення в районі 17 вересня першого етнофестивалю «Дерево життя» та виразив упевненість, що зазначений культурно-мистецький захід втілить у життя патріотичне гасло «Бородянщина об’єднує!».

За результатами наради головою райдержадміністрації прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld