Вони плекають ліс – легені нашої планети

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2017 16:39

 

6 вересня традиційно на теренах Бородянщини відбувся ювілейний ХХ Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та 9-ий Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2017». За звання кращого лісоруба країни тут змагались 34 вальника лісу – 29 професіоналів і 5 юніорів та 13 операторів гідроманіпуляторів. Конкурси проведено за чинним правилами Міжнародної асоціації вальників лісу в 5 номінаціях: заміні пилкового ланцюга бензопили, комбінованому і точному розпилюванні колод, обрізуванні сучків та звалюванні дерев.

 

На урочистому відкритті на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» були присутні голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов та голова Бородянської районної ради Г.Єрко, начальник Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства О.Бойко, керівництво ВАТ «Мотор Січ» та інші почесні гості.

 

 

Очільник району А.Анісімов тепло привітав усіх присутніх, яких уже 20 років поспіль збирає на гостину прекрасна бородянська земля. Не зважаючи на несприятливу погоду, що ускладнила для учасників виконання завдань конкурсів, команди з усіх областей України зібрались, аби поборотися за звання переможця, поспілкуватися, обмінятися досвідом. Головне, що їх єднає, – це любов до своєї професії.

Керівники Бородянського району нагородили почесною грамотою колектив Тетерівського лісгоспу, який під керівництвом директора Д.Гоцуляка ефективними та сучасними інноваційними методами відтворення лісових насаджень, відеоспостереження за територією господарства та іншими здобутками і ініціативами знаний та відомий на теренах усієї України.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld