Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.09.2017 12:17

 

4 вересня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи нараду, очільник району А.Анісімов поінформував присутніх щодо  підсумків візиту до Бородянського району голови Київської облдержадміністрації О.Горгана та народного депутата України Я.Москаленка.

 

 

Окремо очільник району зупинився на відвідуванні родин загиблих учасників АТО та надав доручення підготувати пропозиції про закріплення за кожною родиною підприємства, яке надаватиме підтримку та допомагатиме у вирішенні нагальних питань. Ним також наголошено на підготовці проекту Стратегії розвитку Бородянського району та початку бюджетного процесу.

У рамках наради виступили керівники районних служб та установ, повідомивши про стан протипожежної безпеки, про криміногенну ситуацію в районі, про стан залучення громадян на контрактну службу до лав ЗСУ, про підготовку до районного етнофестивалю, тощо.

За результатами наради головою райдержадміністрації А.Анісімовим надано ряд доручень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld