Візит очільника області Олександра Горгана та народного депутата України Ярослава Москаленка на Бородянщину

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.09.2017 18:25

 

1 вересня в рамках візиту на Бородянщину голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган із народним депутатом України Ярославом Москаленком оглянули в районі ряд об’єктів, що мають важливе соціальне значення. Так делегація побувала на ділянці Дружнянської сільської ради, яку заплановано під виділення для учасників АТО. Як підкреслив голова КОДА О.Горган, потрібно не лише надати землю нашим воїнам, а й розбудувати тут відповідну інфраструктуру.

 

В продовження зустрічей гості Бородянщини оглянули новозбудований «острівець безпеки» в смт Бородянка, таких буде три, та завітали на гостину до Центру соціально-психологічної реабілітації. Директор центру Л.Бойко провела для почесних гостей невеличку екскурсію, познайомивши їх із спектром послуг, які надаються тут різним категоріям громадян, зокрема, учасникам бойових дій. Увагу було акцентовано на психологічній та оздоровчій реабілітації.

 

 

Голова Київської облдержадміністрації О.Горган та народний депутат України Я.Москаленко також оглянули виставковий стенд робіт учасників проекту «Створи свій власний світ», до якого входять воїни АТО та волонтери з ГО «Обпалені війною». На звернення Л.Бойко народним обранцем буде вирішено питання щодо надання автотранспорту для їхніх потреб.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld