Велика Українська Хода у Бородянці

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.08.2017 06:24

 

10 серпня на центральній площі ім. Т.Г.Шевченка в селищі Бородянка відбулась акція «Велика Українська Хода», яка стартувала ще у 2014 році з Майдану Незалежності». Організатором заходу є волонтер, військовий журналіст Катерина Валевська. Всеукраїнська акція  пройшла на честь Героїв Майдану, Героїв АТО та заради миру. Участь в акції, зокрема, взяли голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов,  в.о. голови Бородянської районної ради О.Черкашин, заступник голови райдержадміністрації  В.Корнієнко, депутат Київської обласної ради Г.Єрко, районний військовий комісар С.Бугаєнко, учасники АТО, громада селища, представники ЗМІ.

 

Пройшовши більшу частину нашої країни, «Велика Українська Хода» єднає не лише прапори різних регіонів, але й серця, душі й думки людей, несе Україною дух патріотизму, духовно об’єднує український народ у спільній боротьбі за незалежність та суверенітет.

 

 

Керівництво району поклали квіти до пам’ятника  Т.Г.Шевченку в знак вшанування героїв, які загинули на Майдані і в зоні проведення АТО.

Долучившись до акції своїми побажаннями учасники заходу підтвердили написами на прапорі, що головне завдання українців зараз – гуртуватися і допомагати тим, хто захищає державу і кожного з нас.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld