Електронні послуги Держгеокадастру

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.08.2017 13:47

 

Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м. Бучі Головного управління Держгеокадастру у Київській області повідомляє про можливість отримання адміністративних послуг з використанням веб-ресурсів електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру – land.gov.ua. На даному веб-ресурсі можливо замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру.

Для цього необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

 

Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, можливо на довідковому веб-сайті wikimap.dzk.gov.ua.

 

 

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можливо замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

 

·         Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електронну пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна в найближчому ЦНАПі, обраному користувачем.

·         Замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі. Відомості про оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. Для замовлення витягу потрібно на публічній кадастровій карті знайти за кадастровим номером необхідну ділянку та натиснути на функцію замовлення послуги. Послуга надається безкоштовно.

·         Підключення нотаріусів до Державного земельного кадастру. Послуга дозволяє нотаріусам наряду з кадастровими реєстраторами надавати громадянам витяги про земельні ділянки, необхідні для здійснення земельних угод. Після виконання технічних вимог підключення нотаріуса до Державного земельного кадастру здійснюється протягом одного робочого дня.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld