Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.08.2017 13:41

 

7 серпня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов провів апаратну нараду за участі в.о. голови Бородянської районної ради О.Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи нараду, очільник району А.Анісімов зосередив увагу присутніх на належній підготовці  до проведення в районі урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, повідомив про початок обстеження об’єктів капітального будівництва, фінансування яких у 2016 році було здійснено за рахунок обласного бюджету та звернув увагу присутніх на необхідність покращення безпеки дорожнього руху шляхом створення «острівців безпеки» на території району.

 

 

У рамках наради виступили керівники районних служб та установ, повідомивши про стан протипожежної та громадської безпеки, про завершений в районі збору ранніх зернових культур, про перевірку Держпродспоживслужбою підприємств району, що реалізовують харчову продукцію, про стан медичної галузі в районі,  про затвердження відповідального інспектора з праці, тощо.

 Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації А.Анісімов акцентував увагу присутніх на покращення інформування громади району з усіх нагальних питань життєдіяльності, закликавши до передплати районної газети «Вперед».

На завершення діалогу в.о. голови районної ради О.Черкашин поінформував присутніх про засідання позачергової сесії Бородянської райради, яке відбудеться 10 серпня та відповідно про засідання президії райради, яке відбудеться 8 серпня.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld