Участь А.Анісімова в засіданні сесії сільської ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.08.2017 06:22

 

4 серпня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов спільно з головою Бородянської районної ради Г. Єрком, заступником голови районної ради О.Черкашиним, головою Бородянської селищної ради О.Сахаруком, депутатом Київської обласної ради Г.Єрко взяли участь в засіданні сесії Пилиповицької сільської ради. На порядку денному засідання розглянуто питання соціально-економічного розвитку, зокрема, щодо питання процесу децентралізації в районі, екологічна безпека роботи підприємств, перспективний план розвитку села та інше.

 

Керівництво району разом з головою Пилиповицької сільської ради О.Короткою також відвідали деякі об’єкти соціальної сфери села, обговорили існуючі проблемні питання, виконання ремонтних робіт в будинку культури, благоустрою та спільні плани на подальший розвиток села Пилиповичі. Активісти, депутати та члени виконкому сільської ради ставили запитання присутнім учасникам щодо екологічної ситуації в населеному пункті, виділення земельних ділянок для учасників АТО та детально обговорили процес добровільного об’єднання територіальних громад у Бородянському районі.

Голова райдержадміністрації А.Анісімов спільно з головою райради Г. Єрком надали чіткі роз’яснення щодо процесу створення територіальної громади, проінформували громаду, як саме має функціонувати ОТГ та кожний населений пункт в ній, перспективи розвитку та діяльності, розподілу бюджету, повноваження голови ОТГ та старост сіл, селищ, а також пояснили сам процес децентралізації та встановлені законодавством терміни.

За результатами засідання та плідного обговорення депутатами Пилипович прийнято відповідні рішення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld