Урочистості до Дня Національної поліції України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.08.2017 20:50

 

4 серпня  перший заступник голови Бородянської районної державної адміністрації В.Барчан спільно з головою Бородянської районної ради Г.Єрком взяли участь в урочистостях  до Дня Національної поліції України.

Керівництво району привітали щирими словами працівників Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП  зазначивши, що правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, пов’язавши  своє життя з ризикованою та важливою справою – протидією злочинності, підтриманням публічної безпеки і порядку. Також побажали присутнім успіхів, плідної праці, натхнення, професійних досягнень, миру, міцного здоров’я та благополуччя.

 

Крім привітань почесні гості з нагоди професійного свята вручили подяки кращим працівникам поліції від Бородянської райдержадміністрації та Бородянської райради за високий професіоналізм, неупередженість та об’єктивність, значний особистий вклад в забезпечення правопорядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, відданості обраній справі, присязі та службовому обов’язку.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld