Робоча зустріч А.Анісімова з керівниками медичної галузі району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2017 17:11

 

11 липня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов зустрівся з керівниками медичної галузі району – головним лікарем КЗ БРР «ЦПМСД» М.Бовсуновським і головним лікарем КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» І.Чебишевим.

Під час зустрічі з М.Бовсуновським обговорено існуючі проблемні питання,  здобутки та перспективи первинної ланки медицини, зокрема, такі як матеріально-технічне забезпечення ФАПів, амбулаторій та «невідкладної допомоги», відкриття нових ФАПів, участь комерційних аптек району в державній програмі «Доступні ліки» та інш.

 

Із  головним лікарем ЦРЛ І.Чебишевим голова райдержадміністрації А.Анісімов та супроводжуючі його особи відвідали всі відділення лікарні, зокрема, трансфузіології, неврології, хірургії, реанімаційне, травматології, ознайомились зі спектром надання платних послуг, оглянули територію, де заплановано побудувати новий корпус стаціонару. Керівниками також обговорено існуючі медичні програми, їхнє фінансування з різних рівнів бюджетів.

 

 

 

Очільник району виразив упевненість, що в світлі створення Бородянського госпітального округу професійне і грамотне керівництво галуззю охорони здоров’я району і надалі сприятиме підвищенню рівня надання послуг громадянам, наближенню пацієнта до лікаря, упередженню тяжких захворювань.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld