Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.05.2017 06:34

 

15 травня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи нараду, очільник району О.Янковий подякував керівнику відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Н.Вишинській за високий рівень організації заходів до Дня Європи в Україні. В рамках засідання також обговорено перебування на навчально-польових зборах резервістів Бородянського району, які повернуться 19 травня, питання запобігання горінню торфовищ, реорганізацію в роботі ЦНАПу.

 

 

У своєму виступі голова райдержадміністрації О.Янковий доручив створити комісію з обстеження теплопостачання Бородянської ЗОШ І-ІІ ст., оскільки протягом минулого опалювального сезону там виникали чисельні проблеми з цього питання. Начальник відділу освіти РДА В.Кухар запросила всіх присутніх на свята по завершенню 2016-2017 навчального року в школи району.

За результатами наради головою райдержадміністрації надано ряд доручень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld