День Європи в Бородянці

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.05.2017 21:48

 

14 травня на Бородянщині відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Європи в Україні та Дня матері. На центральній площі імені Т.Г.Шевченка в Бородянці з цієї нагоди зібралися керівники району та селища, учасники бойових дій, представники громадських організацій та неформальні лідери спільноти, представники ЗМІ.

Під виконання Державного Гімну України військовослужбовцями було урочисто піднято Прапор України, рівноправної суверенної держави в сузір’ї європейських держав. «Ода до радості», гімн Європейського Союзу, цього дня звучав особливо піднесено, оскільки днями для громадян України скасовано візові вимоги  ЄС.

 

Голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий у своєму виступі підкреслив, що герої Революції Гідності поклали своє життя за курс України на євроінтеграцію. Візова лібералізація, отримана нами нещодавно, – дуже важливий крок на довгому шляху розвитку дійсно заможної, економічно потужної, сучасної суверенної держави. І ми спільно будемо захищати нашу незалежність від зовнішньої агресії та розбудовувати свою Батьківщину на засадах споконвічних демократичних цінностей.

 

 

 

В продовження урочистостей відбувся концерт майстрів сцени, танцю та співу Бородянщини. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld