Урочисте підняття прапорів України та Європейського Союзу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.05.2017 17:13

 

11 травня в Бородянці відбувся урочистий захід з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. На ньому були присутні голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, перший заступник голови райдержадміністрації В.Барчан, заступник голови райдержадміністрації В.Корнієнко, керівник апарату райдержадміністрації Л.Болясов, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, керівники та представники районних служб та установ, громадських організацій, представники ЗМІ.

 

Звертаючись до присутніх, голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий підкреслив, що нарешті збувається мрія українців бути рівноправними серед європейських держав не тільки географічно, а й як потужна країна, що підтримує європейські цінності. Дуже багато залежить від кожного з нас, оскільки ми маємо розбудовувати свою державу, виховувати дітей у дусі гуманізму та патріотизму, навчати бути справжніми європейцями.

 

 

 

 Під урочисте виконання Державного Гімну України керівники району підняли Державний Прапор України. Під супровід Гімну Європи «Ода до радості» піднято Прапор Євросоюзу.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld