Пам’ятаємо – перемагаємо!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.05.2017 11:27

 

8-9 травня на теренах Бородянщини відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мітинг-реквієм з нагоди цього в Бородянці відбувся в Меморіалі Слави на Михайлівській площі. Чисельна громада району на чолі з головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим та головою районної ради Г.Єрком хвилиною мовчання, військовим салютом, словами молитви та покладанням квітів вшанувала світлу пам'ять загиблих в ті страшні часи героїчних воїнів, кому людство має завдячувати за знищення нацизму та мирне життя.

 

Як зазначив у своєму виступі очільник району О.Янковий, нашою країною заплачено гірку та велику ціну за перемогу, мільйони загиблих, сотні тисяч скалічених, зруйновані міста та села. Та український народ у важкі часи згуртовано і мужньо здолав ворога і відбудував державу. На прикладів доблесних солдатів Другої світової війни зростали сучасні покоління захисників суверенітету України.

 

Слова пошани та вдячності та почесні грамоти ветеранам на мітингу також були від голови районної ради Г.Єрка, Бородянської селищної ради О.Сахарука, депутатів КОР С.Кармазіна та Г.Єрко. В рамках мітингу військовим комісаром С.Бугаєнком вручено медалі учасникам бойових дій, які воювали в АТО на Сході України.

На завершення урочистостей бородянці вручили квіти присутнім на заході воїнам Другої світової та дітям війни. За багаторічною традицією на громаду чекала солдатська каша та яскраві концертні номери у виконанні талановитих творчих колективів селища і району.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld