Вони загинули за Україну

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.04.2017 05:33

 

14 квітня  заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА С.Казаков,  головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату РДА О.Балан, представники Бородянської районної ради, керівники органів місцевого самоврядування відвідали сім’ї загиблих Героїв, що віддали життя, захищаючи суверенітет та незалежність України в АТО на Сході нашої держави.

 

Згадаймо їх поіменно: Микола Матвієнко, Олександр Босий, Валентин Опанасенко, Олександр Тищенко, Віталій Олійник, Микола Личак, Юрій Ляпін.

 

 

Під час  зустрічей у родинах обговорено проблемні питання, з якими стикаються члени сімей загиблих,  і завірено, що влада району завжди відкрита для діалогу та надасть всю можливу підтримку у вирішенні будь-яких питань.

Від імені Київської облдержадміністрації, Бородянської райдержадміністрації, Бородянської районної ради сім’ям Героїв до Великодня вручено Пасхальні корзини.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld