Візит голови Київської облдержадміністрації О.Горгана до Пісківської ОТГ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.04.2017 10:21

 

11 квітня голова Київської обласної державної адміністрації О.Горган у супроводі голови Бородянської районної державної адміністрації О.Янкового відвідав Пісківську об’єднану територіальну громаду.

Директор ДП «Тетерівський лісгосп» Д.Гоцуляк презентував гостям унікальну програму упередження пожеж у лісових насадженнях, яка на цьому підприємстві була вперше запроваджена на теренах України. В Пісківській амбулаторії сімейної медицини керівники області та району оглянули кабінети та палати, обговорили існуючі питання їхнього забезпечення. В комплексі «Пісківка-спортивний центр» О.Горган відвідав  стадіони та зали для тренувань, поспілкувався з тренерами та спортсменами, зазначивши вагому роль в розвитку спорту мецената І.Луцкова.

 

 На завершення візиту очільник області зустрівся в Пісківській школі з представниками ОТГ. Як зазначив О.Горган, для нього було дуже важливим ознайомитись з новоствореною об’єднанню територіальною громадою:

 

 

-                     Головне, що є чітке бачення, куди громада повинна розвиватись, - підкреслив голова КОДА.

 

У своєму виступі О.Горган зупинився на ряді проблемних питань, які потребують рішення, таких як енергоефективність, розвиток економіки, спортивне та патріотичне виховання підростаючого покоління та підкреслив непересічну роль у створенні та розбудові Пісківської ОТГ її голови А.Рудніченка

 

 

 

.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld