Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.03.2017 06:48

 

13 березня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

У своєму виступі О.Янковий зупинився на ряді питань, що порушені представниками громади району під час зустрічей в селах та селищах очільника району в рамках щорічного об’їзду.  Так, зокрема, в Клавдієво-Тарасовому піднято питання встановлення огорожі  КЗ КОР "Київський обласний протитуберкульозний диспансер” , в Козинцях – щодо реставрації пам’ятника, в Мирчі – руйнування доріг важковаговим транспортом, тощо.

 

 

На нараді також обговорено питання земельних ділянок по 0,25 га, які свого часу отримали представники соціальної сфери, і наразі практично жодна з них не обробляється. Голова райдержадміністрації О.Янковий доручив провести обговорення цього питання та надати конструктивні пропозиції щодо цього.

В рамках засідання також  порушено питання контрактної та строкової служби в ЗСУ, фінансування медичної галузі, діяльності полігону ТПВ ТОВ «Утил-сервіс».

 

За результатами наради головою райдержадміністрації надано ряд доручень.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld