Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.12.2016 17:44

 

19 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

У своєму виступі голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий зупинився на ряді нагальних питань життєдіяльності району, таких як стан протипожежної безпеки, захворюваності на грип та ОРВІ, збір матеріально-технічної допомоги учасникам АТО, тарифи на комунальні послуги для об’єктів соціальної сфери та населення,тощо.

На апаратній нараді також обговорено проведення спільного з ДФС моніторингу підприємств району. У своєму виступі начальник управління фінансів Н.Остапченко акцентувала увагу присутніх на питанні затвердження Державного та районного бюджетів. Начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Кухар зупинилась на захворюваності дітей шкіл та дитсадків і поінформувала про зміну юридичної адреси відділу, який тепер розташовано в Бородянці на вул. Центральній, 226.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень, зокрема, узагальнити актуалізовану інформацію по загонах тероборони.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld