Чергова нарада по збору матеріально-технічної допомоги для бійців АТО

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.12.2016 18:07

 

12 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів чергову робочу нараду з організаційних питань збору матеріально-технічної допомоги  для бійців АТО, що 23 грудня в складі автоколони від Київської області відправиться на передову.

 

Участь у засіданні взяли в.о. першого заступника голови Бородянської РДА В.Корнієнко, керівник апарату РДА Л.Болясов,  начальник відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату РДА О.Павленко, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Фурт, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсоноваголовний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи І.Крицька, в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту,  надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА І.Дмитрук, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА О.Балан.

 

 

На нараді повторно обговорено перелік речей, які мають бути зібрані, та організаційні питання збору допомоги зі залученням представників громади до цього питання. За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld