Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.12.2016 18:04

 

12 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів апаратну нараду  за участі керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень та плани на поточний період. 

Чільною темою виступу очільника району О.Янковий став проект бюджету району на 2017 рік, до обговорення якого протягом тривалого часу було залучено керівництво Бородянської районної ради, всіх основних розпорядників бюджетних коштів, керівників галузей та депутатів. У своєму виступі голова райдержадміністрації О.Янковий окремо зупинився на зборі матеріально-технічної допомоги бійцям АТО, яку буде відправлено на передову 23 грудня спільно з усіма районами Київщини.

 

На апаратній нараді також обговорено ситуацію з дорожньо-транспортними пригодами на території району та з пожежами. На завершення наради начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська запросила присутніх на мітинг до Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС, який відбудеться в Бородянці біля Стели мужності 14 грудня о 10.00.

За результатами наради головою райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень. 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld