Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.08.2016 10:35

 

1 серпня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації О.Янковий зупинився на ряді важливих питань життєдіяльності району таких як протипожежна безпека дошкільних навчальних закладів та закладів освіти, пільгове перевезення пасажирів, оренда земель пойми річки Здвиж, підготовка закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, благоустрій прибудинкових територій.

 

На апаратній нараді районний військовий комісар С.Бугаєнко проінформував присутніх про хід призову юнаків на строкову військову службу в лавах ЗСУ та контрактну службу. Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Дараган у своєму виступі доповів про пожежну ситуацію в районі.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld