Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.06.2016 06:49

 

21 червня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень та плани на поточний період.

 

Вислухавши коротку інформацію начальника Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Дарагана щодо стану протипожежної безпеки в районі, очільник району О.Янковий підкреслив необхідність ретельного вивчення причин кожної пожежі та налагодження взаємодії з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування по профілактиці і упередженню виникнення пожеж, зокрема, на землях, що не обробляються.

 

 

На нараді виступили: військовий комісар С.Бугаєнко по питанню виконання всіх поставлених мобзавдань та начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області Г.Лебедюк – по криміногенній ситуації в районі. В.о. начальника управління Держпродспоживслужби України в Бородянському районі М.Ясінський повідомив щодо контролю за підприємствами та підприємцями, які здійснюють продаж продуктів харчування вроздріб, та дотримання санітарно-гігієнічних норм харчування дітей під час літнього відпочинку.

Відповідаючи на запитання присутніх, голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий також зупинився на питанні створення об’єднаної Бородянської громади.

Голова Бородянської селищної ради О.Сахарук запросив усіх 26 червня на святкування Дня Конституції та Дня молоді, яке зранку розпочнеться спортивними заходами в Бородянці (волейбол, баскетбол, велопробіг), а завершиться о 18 годині урочистою ходою від райдержадміністрації до площі імені Т.Г.Шевченка.

 

За результатами наради головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим надано ряд доручень, зокрема, щодо узагальнення інформації по протипожежній безпеці загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району, тощо.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld