Зустріч О.Янкового з громадою Шибеного

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.06.2016 11:57

 

16 червня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий зустрівся з громадою села Шибене. В поїздці очільника району супроводжувала завідувач сектором із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату райдержадміністрації І.Тюпа-Гришина.

Цього дня відбулось обговорення двох інвестиційних пропозицій: щодо відкриття підприємства з обробки деревини (виготовлення деревного вугілля) та сільськогосподарського підприємства з садівництва та ягідництва.

 

У виступі на обговоренні очільник району О.Янковий наголосив, що завжди підтримував і підтримуватиме бізнес і інвесторів, проте за умови, якщо їхня діяльність розпочинатиметься і в подальшому відбуватиметься виключно в правовому полі.  Голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий також, зокрема, запевнив жителів села і всіх присутніх, що тримає на особистому контролі такі аспекти діяльності підприємств як їхній вплив на екологію та закликав до громадського контролю за цим.

 

 

На зустрічі жителі Шибеного, крім цього, підняли питання сплати оренди підприємцями села, наявних пасовищ для випасу ВРХ, необхідності ямкового ремонту вулиці Лісової. По завершенню засідання голова райдержадмністрації О.Янковий оглянув зазначену вулицю та обговорив із головою Шибенської сільської ради Г.Власюк шляхи можливого вирішення цього питання.  

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld