Робоча нарада О.Янкового з головами сільських та селищних рад району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.06.2016 11:52

 

16 червня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів робочу нараду з ряду нагальних питань з головами сільських та селищних рад району. Участь у нараді взяли голова Бородянської районної ради Г.Єрко, керівники управлінь, служб, структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядку денному наради розглянуто питання про надання земельних ділянок учасникам АТО в Дружні, участь органів місцевого  самоврядування в співфінансуванні декількох  районних програм, зокрема, харчуванні дітей 1-4 класів, пільгового перевезення пасажирів, тощо.

 

Як зазначив очільник району О.Янковий плідна співпраця всіх гілок влади – ключовий шлях до вирішення більшості проблемних питань, питань соціального захисту та перспектив розвитку громади. Нинішнього року фінансування певних напрямків було покладено на місцеві бюджети і кожен керівник мав об’єктивно оцінити можливості бюджету свого села або селища, провести відповідне обговорення з громадою і депутатами та відповідально прийняти виважене рішення. В першому півріччі харчування дітей 1-4 класів та пільгове перевезення пасажирів автотранспортом було здійснено за рахунок коштів районного бюджету, проте в ІІ півріччі це має фінансуватись спільними коштами.

 

На нараді також виступив старший інспектор сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації С.Казаков щодо узагальнення інформації по тих учасниках АТО, хто надав згоду на отримання земельних ділянок у Дружні.  Начальник управління фінансів райдержадміністрації Н.Остапченко зупинилась на певних аспектах участі сільських та селищних рад району в співфінансуванні районних програм.

 

Під час засідання також виступила депутат КОР Г.Єрко,  що поінформувала присутніх про результати чергової сесії Київської обласної ради, зокрема, рішеннях щодо мораторію на вирубку лісу. 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld